In de afgelopen periode mochten we geen scoutingprogramma draaien bij de blokhut. Echter konden we wel onder bepaalde voorwaarden wat kluswerkzaamheden doen. Hierbij zijn de adviezen van het RIVM en Scouting Nederland goed in acht genomen en waren er nooit meer dan 3 mensen tegelijk aan het klussen in of om de blokhut en hield men de 1,5m afstand ook goed in de gaten.
 
Dit heeft onder andere een mooie overkapping voor de groepsaanhangers opgeleverd (dit zou eigenlijk tijdens NLdoet gemaakt worden, maar dat ging niet door) , waarmee we de levensduur van beide kunnen verlengen .
 
Ook is er in het Bever/Welpen lokaal hard gewerkt. Echter laten we daar nog geen foto van zien. Dit omdat het nog niet helemaal af is, maar ook omdat de Bevers & Welpen het eerst zelf mogen aanschouwen.

 

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

25 juni 2022;
12:00AM
Beverdoedag op ons terrein
25 juni 2022;
12:00AM
Doordraaidag
02 juli 2022;
03:00PM - 11:30PM
Seizoensafsluiting
10 sept 2022;
12:00PM - 06:00PM
Start nieuw seizoen
17 sept 2022;
01:00PM - 05:00PM
Doordraaidag

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.