Even geleden kon men bij de Coop in Cromvoirt het statiegeld doneren aan Scouting PWvO. En dat hebben veel mensen in Cromvoirt zeker gedaan. Afgelopen week konden we de cheque officieel in ontvangst nemen en hebben onze Welpen er trots mee geposeerd.
 
Momenteel loopt de actie ook nog bij de Coop in Helvoirt. Dus heeft u na Hemelvaart weer een hoop statiegeld thuis, kom het dan brengen bij de Coop in Helvoirt en doneer de opbrengst aan onze groep.
 
Alvast bedankt!
Opbrengst Coop Cromvoirt Statiegeld actie

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

12 juni 2020;
08:00PM - 10:00PM
Pivo Zomerhike (Daniël & Pieter)
26 juni 2020;
08:00PM - 10:00PM
Lasergamen (Chiel & Rem)
27 juni 2020;
10:00AM - 08:00PM
Groepsraad & Seizoensafsluiting
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.