Scouting PWvO uit Cromvoirt doet mee met Rabo ClubSupport. Kunnen wij op jouw stem rekenen? Met de bijdrage kunnen wij een buitenkeuken creëren aan de buitenzijde van de blokhut, zodat we bijvoorbeeld nog makkelijker waterspelletjes kunnen organiseren.

Stem nu direct in de Rabo App of online op rabobank.nl/clubsupport

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

10 sept 2022;
12:00PM - 06:00PM
Start nieuw seizoen
17 sept 2022;
01:00PM - 05:00PM
Doordraaidag
01 okt 2022;
12:00AM
Overvliegen

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.