Bronzen waarderingsteken KirstinAfgelopen zaterdag tijdens de open dag stond Kirstin, voor haar onverwachts, in het middelpunt van de belangstelling. Uit handen van onze voorzitter Ben kreeg ze het Bronzen Waarderingsteken van Scouting Nederland voor al haar werkzaamheden die ze binnen onze groep, maar ook voor Scouting Nederland en de Scoutsshop heeft gedaan.

Kirstin namens de groep nogmaals gefeliciteerd!

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.