Scouting PWvO heeft weer een stapje in de digitale vernieuwing gezet door de Scouting PWvO App beschikbaar te maken. Dit met dank aan Scouting Nederland. De afgelopen periode is Scouting Nederland (in samenwerking met het bedrijf MAVIE) druk geweest met het ontwikkelen van de Scouting App, waarbij onze groep een eigen versie van de App heeft gekregen.

Als je de app hebt gedownload, geïnstalleerd en geopend kun je onze versie vinden door te zoeken op Cromvoirt.

De ontwikkelaars staan niet stil en zijn nog steeds druk bezig met het verder ontwikkelen van de app. Binnenkort zal het nieuws van onze website automatisch beschikbaar worden gemaakt in de app en ook de programmalijsten zullen in de toekomst in de app te zien zijn.

Meer info over de app is te vinden via: www.scouting.nl/app

Voor IOS is de app te downloaden via:

https://itunes.apple.com/nl/app/scouting-nl/id598570103?mt=8

Voor android is de app te downloaden via:

https://play.google.com/store/apps/details?id=mavie.scouting&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm1hdmllLnNjb3V0aW5nIl0

Helaas is de app niet beschikbaar voor Windows Mobile.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

12 juni 2020;
08:00PM - 10:00PM
Pivo Zomerhike (Daniël & Pieter)
26 juni 2020;
08:00PM - 10:00PM
Lasergamen (Chiel & Rem)
27 juni 2020;
10:00AM - 08:00PM
Groepsraad & Seizoensafsluiting
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.