Scoutinggroep Prins Willem van OranjeScouting PWvO app beschikbaar

Scouting PWvO heeft weer een stapje in de digitale vernieuwing gezet door de Scouting PWvO App beschikbaar te maken. Dit met dank aan Scouting Nederland. De afgelopen periode is Scouting Nederland (in samenwerking met het bedrijf MAVIE) druk geweest met het ontwikkelen van de Scouting App, waarbij onze groep een eigen versie van de App heeft gekregen.

Als je de app hebt gedownload, geïnstalleerd en geopend kun je onze versie vinden door te zoeken op Cromvoirt.

De ontwikkelaars staan niet stil en zijn nog steeds druk bezig met het verder ontwikkelen van de app. Binnenkort zal het nieuws van onze website automatisch beschikbaar worden gemaakt in de app en ook de programmalijsten zullen in de toekomst in de app te zien zijn.

Meer info over de app is te vinden via: www.scouting.nl/app

Voor IOS is de app te downloaden via:

https://itunes.apple.com/nl/app/scouting-nl/id598570103?mt=8

Voor android is de app te downloaden via:

https://play.google.com/store/apps/details?id=mavie.scouting&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm1hdmllLnNjb3V0aW5nIl0

Helaas is de app niet beschikbaar voor Windows Mobile.

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig