Zaterdag 14 januari werd de eerste bijeenkomst van 2012 gehouden. Op deze dag zijn enkele welpen, scouts, stafleden en bestuursleden geïnstalleerd, maar daarover later meer. Met enkele spelletjes minute-to-win-it werd het middagprogramma gevuld. Iedereen deed fantiek mee en na een spelletje beren, was het tijd voor het eten. De maaltijd bestond uit een lekker soepje, sateetje, kippetje en lekker salades en een lekker toetje achteraf.

Al-met-al een geslaagde eerste bijeenkomst. Foto's volgen later.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.