Scouting Prins Willem van Oranje collecteert op vrijdagavond 6 in Cromvoirt en zaterdag 7 maart in Helvoirt voor Jantje Beton. Elk jaar is het een gezellige en succesvolle activiteit en dus ook dit jaar zullen de jeugdleden onder begeleiding van de stafleden in Helvoirt deur aan deur langs de huizen gaan om een bijdrage op te halen.

De Pivo’s zullen net als voorgaande jaren in Cromvoirt collecteren.

Van de totale opbrengst van de collecte zal 50% naar Jantje Beton gaan en 50% gaat naar Scouting PWvO toe. Dus met uw bijdrage slaat u twee vliegen in één klap. En ook Jantje Beton gaat met de tijd mee, dus hebt u geen contant geld in huis, dan kunt u online doneren via de iDEAL QR-code die aan de collectebus hangt.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

25 juni 2022;
12:00AM
Beverdoedag op ons terrein
25 juni 2022;
12:00AM
Doordraaidag
02 juli 2022;
03:00PM - 11:30PM
Seizoensafsluiting
10 sept 2022;
12:00PM - 06:00PM
Start nieuw seizoen
17 sept 2022;
01:00PM - 05:00PM
Doordraaidag

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.