Sinterklaas is weer in het land en ook de Kerstman laat niet lang meer op zich wachten. U kunt beide heren en Scouting PWvO tegelijk helpen door tegen de Sint en de Kerstman te zeggen dat ze de cadeautjes, die ze online kopen, via de Sponsorkliks site van onze groep moeten aanschaffen.

Dit is heel eenvoudig. Klik op de Sponsorkliks banner op onze website of op onderstaande link en vervolgens op de webwinkel en doe vervolgens de aankoop. Voor elke transactie krijgt onze groep een kleine bijdrage. De bekende webwinkels doen mee, zoals bol.com, coolblue, alibaba, amazon etc.

En ohja, ook bij het boeken van uw vakantie, kunt u onze groep helpen door via onze sponsorkliks website naar de juiste site te gaan.

Dankuwel!

https://www.sponsorkliks.com/winkels.php?club=3743

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

12 dec 2020;
07:00PM - 11:00PM
Cromvoirtse Quiz
09 jan 2021;
10:00AM - 08:00PM
Groepsraad + Nieuwjaarsmaaltijd

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.