Sinterklaas is weer in het land en ook de Kerstman laat niet lang meer op zich wachten. U kunt beide heren en Scouting PWvO tegelijk helpen door tegen de Sint en de Kerstman te zeggen dat ze de cadeautjes, die ze online kopen, via de Sponsorkliks site van onze groep moeten aanschaffen.

Dit is heel eenvoudig. Klik op de Sponsorkliks banner op onze website of op onderstaande link en vervolgens op de webwinkel en doe vervolgens de aankoop. Voor elke transactie krijgt onze groep een kleine bijdrage. De bekende webwinkels doen mee, zoals bol.com, coolblue, alibaba, amazon etc.

En ohja, ook bij het boeken van uw vakantie, kunt u onze groep helpen door via onze sponsorkliks website naar de juiste site te gaan.

Dankuwel!

https://www.sponsorkliks.com/winkels.php?club=3743

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

01 feb 2020;
08:30PM - 11:59PM
Regiofeest
07 mrt 2020;
01:30PM - 04:00PM
Jantje Beton collecte
20 mrt 2020;
12:00AM
LAN Party
20 mrt 2020;
12:00AM
LAN Party
20 mrt 2020;
12:00AM
LAN Party

Zoeken

Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Meer informatie Ok