Nieuwe website onlineHet werd tijd dat wij onze website ook zouden updaten. Los van het feit dat het goed is om soms te vernieuwen had het updaten 2 belangrijke redenen:

  • De oude website draaide op een systeem wat verouderd was en niet meer ondersteund werd
  • De oude website werd niet goed aangepast als je de website op een mobiel device bekeek. 

De afgelopen weken is op de achtergrond hard gewerkt om de nieuwe website online te krijgen. Wellicht dat een aantal zaken nog niet werken, maar dat zal de komende periode aandacht krijgen. Veel inhoud is overgenomen van de vorige site, maar her en der zal nog oude informatie staan. Laat ons even weten als je info zie wat niet meer klopt of wellicht krijg je ergens foutmeldingen.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

17 apr 2020;
08:00PM - 10:00PM
Vrijwillgersweekend
18 apr 2020;
10:00AM - 12:00PM
Groepsraad + Stafweekend
18 apr 2020;
10:00AM - 12:00PM
Groepsraad + Stafweekend
01 mei 2020;
08:00PM - 10:00PM
Bosonderhoud (Bart)
09 mei 2020;
10:00AM - 08:00PM
Opendag

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.