Na een paar keer oefenen eind vorig jaar, zijn wij begonnen met de Bevers, de jongste speltak van onze groep voor de leeftijd van 5-7 jaar. Sinds 18 januari komen elke zaterdag de Bevers naar de blokhut in Cromvoirt om een superleuk programma te hebben. Afgelopen zaterdag hebben de Bevers zelf marshmallows mogen warmmaken boven het vuur. Hoe gaaf is dat!

Daarbij is het leuk om te vermelden dat op 11 januari de stafleden van de Bevers officieel zijn geïnstalleerd tijdens de nieuwjaarsmaaltijd.

Bevers ook iets voor uw kind?
Zijn de Bevers ook iets voor uw kind, dan is uw kind natuurlijk van harte welkom. Kijk op onze site voor meer informatie

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.