Tijdens Hemelvaart heeft de patrouille de Valken van onze groep een unieke prestatie neergezet. Het is onbekend of het in de historie van Prins Willem van Oranje al een keer is gebeurd dat een patrouille de 2e plek heeft bepaald op de RSW. Kort achter de nr. 1 van scouting Lucas, maar ruim voor de nummer 3 behaalde de patrouille bestaande uit Harm, Isa, Marc, Laura, Casper, Peggy en Chiel de 2e plek. Helaas biedt deze plek geen toegang tot de LSW en ook de loting tussen de nr. 2 t/m 5 leverde geen toegangsbewijs op voor de LSW. Dit is natuurlijk erg jammer, maar de geweldige prestatie die ze hebben neergezet is er niet minder om.
De eerste foto's zijn te zien in het fotoboek

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.