Scoutinggroep Prins Willem van OranjePatrouille Valken behaalt 2e plaats op de RSW

Tijdens Hemelvaart heeft de patrouille de Valken van onze groep een unieke prestatie neergezet. Het is onbekend of het in de historie van Prins Willem van Oranje al een keer is gebeurd dat een patrouille de 2e plek heeft bepaald op de RSW. Kort achter de nr. 1 van scouting Lucas, maar ruim voor de nummer 3 behaalde de patrouille bestaande uit Harm, Isa, Marc, Laura, Casper, Peggy en Chiel de 2e plek. Helaas biedt deze plek geen toegang tot de LSW en ook de loting tussen de nr. 2 t/m 5 leverde geen toegangsbewijs op voor de LSW. Dit is natuurlijk erg jammer, maar de geweldige prestatie die ze hebben neergezet is er niet minder om.
De eerste foto's zijn te zien in het fotoboek

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig