Terwijl Ben en zijn familie vanmorgen alles klaar hadden staan voor hun vakantie, stonden plotseling enkele stafleden voor de deur. Na van de verrassing te zijn bekomen, heeft Ben zijn nette pak aangedaan en is hij samen met de familie en enkele stafleden naar het Gemeente Huis in Den Bosch gegaan. Hier kreeg hij, nadat een mooie opsomming werd gegeven van zijn ongeveer 50 jaar vrijwilligerswerk voor de Scouting in Cromvoirt, de Regio en de Provincie, van Burgemeester Rombouts het lintje opgespeld. Ben mag zich nu Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen. Na een groepsfoto en een klein drankje, is Ben alsnog met zijn familie op vakantie gegaan. De foto's zijn hier te vinden.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.