Scoutinggroep Prins Willem van OranjeVerdien geld voor Scouting PWvO middels online aankopen via Sponsorkliks

SponsorkliksSinds eind 2013 heeft Scouting PWvO een account bij Sponsorkliks en inmiddels hebben we via deze site de eerste 65 euro verdiend, dus dat is geweldig! Graag willen we iedereen nogmaals wijzen op deze mogelijkheid om eenvoudig geld te verdienen voor onze groep.

Dus doet u dus een online aankoop bij bijvoorbeeld Bol.com, Wehkamp, Zalando of boekt u een reis of overnachting via Booking.com of Expedia of bij één van de andere 60 webwinkels die meewerken met Sponsorkliks, ga dan eerst naar onze site www.scouting-pwvo.nl en klik op de banner van Sponsorkliks aan de linkerkant van onze site (of klik direct op deze link). Klik vervolgens op de bewuste webwinkel waar u de aankopen wilt doen en doe vervolgens uw aankoop.

Naast het feit dat onze groep hier geld mee verdient is het goed om te weten: Het kost u niks extra’s!

Stuur dit bericht door naar al je vrienden, kennissen en familieleden, zodat dit onze groep nog meer geld oplevert.

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig