VOG aanvraagIn de afgelopen periode hebben alle stafleden boven de 18 jaar, alle bestuursleden en ook de pivo’s die het nog niet hadden hun Verklaring Omtrent Gedrag aangevraagd en verkregen.

Scouting Nederland heeft het hebben van het VOG voor nieuwe stafleden en bestuursleden verplicht gesteld. Binnen Scouting PWvO hebben we besloten dat ook bestaande stafleden en bestuursleden het VOG moeten hebben.

Meer info over VOG is te vinden op:
Website van het ministerie
Infoblad van Scouting Nederland

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.