Overvliegen 2013Het seizoen is al weer even begonnen en voor enkele jeugdleden was het afgelopen zaterdag een spannende dag, want het overvliegen stond op het programma. Van de Welpen naar de Scouts vlogen Fenne, Madelief, Chris, Jelle en Teun over. Peggy, Harm en Chiel zijn naar de Rowans gegaan en Remy, Mark en Joris (niet aanwezig) namen afscheid van de Rowans om naar de Pivo's te gaan.

Voor de nieuwe scouts, rowans en pivo's was een parcours voorbereid, waarbij de nieuwe rowans de moeilijkheid hadden dat ze aan elkaar vast zaten. De nieuwe Pivo's hadden zich overigens laten omdopen tot pannenkoeken, middels meel, eieren en water.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

12 sept 2020;
10:00AM - 08:00PM
Groepsraad + Overvliegen
09 jan 2021;
10:00AM - 08:00PM
Groepsraad + Nieuwjaarsmaaltijd

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.