Scoutinggroep Prins Willem van OranjeOvervliegen 2013

Overvliegen 2013Het seizoen is al weer even begonnen en voor enkele jeugdleden was het afgelopen zaterdag een spannende dag, want het overvliegen stond op het programma. Van de Welpen naar de Scouts vlogen Fenne, Madelief, Chris, Jelle en Teun over. Peggy, Harm en Chiel zijn naar de Rowans gegaan en Remy, Mark en Joris (niet aanwezig) namen afscheid van de Rowans om naar de Pivo's te gaan.

Voor de nieuwe scouts, rowans en pivo's was een parcours voorbereid, waarbij de nieuwe rowans de moeilijkheid hadden dat ze aan elkaar vast zaten. De nieuwe Pivo's hadden zich overigens laten omdopen tot pannenkoeken, middels meel, eieren en water.

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig