Kinderhulp logoAfgelopen dagen heeft onze groep gecollecteerd voor het Nationaal Fonds Kinderhulp. Zowel de Scouts, de Rowans als de Pivos zijn langs de deuren gegaan en hebben in winkelcentrum Helftheuvel in Den Bosch ook nog met de bussen gestaan om zoveel mogelijk geld op te halen.


Met deze opbrengst wordt zowel het Nationaal Fonds Kinderhulp goed geholpen, maar wij mogen als groep 40 procent van de opbrengst houden.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.