Opening tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Afgelopen zaterdag hebben we met de gehele groep het nieuwe jaar met een gezellige bijeenkomst ingeluid. De middag begon met de installatie van enkele leden. Vier Welpen, twee Scouts, vijf Rowans, 2 (en een halve) Pivo's en één staflid werden officieel geïnstalleerd. Na de installatie werd het jeugdlid die de meeste Grote Clubactie loten had verkocht nog in het zonnetje gezet. Jeronimo had meer dan één boekje nodig gehad, wat een geweldige prestatie is natuulijk. Vervolgens was het tijd voor de groepsfoto.
 

Na dit officiële gedeelte werden de leden in 4 groepen verdeeld voor een spel, georganiseerd door Isa, Laura en Roel B., waarbij elk groepje tegen elkaar streed met enkele opdrachten. Zo moest onder andere elk groep een vuurtje maken, Iedereen zit klaar voor de nieuwjaarsmaaltijdwaarbij zo snel mogelijk een gespannen touwtje doorgebrand moest worden, daarnaast werd er ook een spel gedaan op het grote veld.

Ondertussen waren Kirstin en Joost, met assistentie, bezig met het bereiden van de maaltijd voor iedereen. Op het menu stond boerenkool en wortelstampot met gehaktballen of hachee en een heerlijk toetje. Alle buikjes werden heerlijk rond gegeten, waarna de dag bij het kampvuur werd afgesloten, al is het vuur in het verleden wel eens sneller aan gemaakt....
 

Al met al een zeer geslaagde middag, waarvan Frank Vlamings weer een heel mooie video heeft gemaakt, te vinden op ons Youtube kanaal

 

 

 

 

 

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.