Kerstbomenverkoop MarktveldAfgelopen zaterdag hebben de Scouts en de Rowans van onze groep er voor gezorgd dat menig huishouden in Cromvoirt, Vught, Helvoirt en Den Bosch weer een mooie kerstboom in huis hebben staan. De Scouts stonden bij het Marktveld in Vught en de Kerstbomenverkoop Emte CromvoirtRowans stonden bij de Emte in Cromvoirt.

De bomen die werden verkocht zijn vrijdagavond gestoken, wat betekent dat alle bomen nog heel vers zijn.

Ook dit jaar was de thuisbrengservice een groot succes. Ondanks de kou zijn er weer veel mooie bomen verkocht en met het opgebrachte geld kunnen de Scouts en Rowans leuke activiteiten organiseren op hun zomerkamp.

Hierbij willen we alle kopers van een kerstboom bedanken en fijne feestdagen toewensen.

 

Alle foto’s zijn in dit fotoboek te vindenAankondiging verkoop Klaverblad

Aankondiging verkoop Brabants Dagblad

 

TIPS voor de kopers

Om er voor te zorgen dat de bomen gedurende de feestdagen hun naalden blijven vasthouden moet de boom niet meteen in de huiskamer worden gezet. Laat de boom eerst enkele dagen in de schuur of onder een afdak staan.

Zet de boom niet te dicht bij de verwarming en geef de boom nog voldoende water, indien de boom nog een kluit heeft natuurlijk.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.