Scoutinggroep Prins Willem van OranjeHet Lantaerntje op de koffie bij Prins Willem van Oranje

Met enige trots kunnen we melden dat het interview met het dorpsblad van Cromvoirt genaamd ’t Lantaerntje is gepubliceerd in de December uitgave van het blad. Op zaterdag 10 november hebben we bezoek op de blokhut gekregen van ’t Lantaerntje voor een interview voor de rubriek “op de koffie bij”. We hebben dit interview aangegrepen om de bekendheid van onze groep in het dorp te vergroten. Het was een zeer prettig interview en de redactie van het blad heeft er een erg leuk en eerlijk stukje van gemaakt.

Vanaf deze versie zullen we proberen maandelijks een bijdrage te leveren aan het blad.

 

Meer info over over ’t Lantaerntje op http://www.lantaerntje.nl

 

De December versie is via onderstaande link te downloaden

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig