Met enige trots kunnen we melden dat het interview met het dorpsblad van Cromvoirt genaamd ’t Lantaerntje is gepubliceerd in de December uitgave van het blad. Op zaterdag 10 november hebben we bezoek op de blokhut gekregen van ’t Lantaerntje voor een interview voor de rubriek “op de koffie bij”. We hebben dit interview aangegrepen om de bekendheid van onze groep in het dorp te vergroten. Het was een zeer prettig interview en de redactie van het blad heeft er een erg leuk en eerlijk stukje van gemaakt.

Vanaf deze versie zullen we proberen maandelijks een bijdrage te leveren aan het blad.

 

Meer info over over ’t Lantaerntje op http://www.lantaerntje.nl

 

De December versie is via onderstaande link te downloaden

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.