De DSW (oude RSW)Tegenwoordig kunnen we gebruik maken van digitale camera's of telefoons om foto's te maken van de scouting activiteiten. Vroeger hadden we alleen maar analoge camera's, waardoor het niet vanzelfsprekend is dat de foto's die destijds gemaakt zijn nog bewaard zijn gebleven. Maar......wie bewaard, die heeft wat!

Al enige tijd stonden er een paar foto's van scoutingactiviteiten uit de "goede oude tijd" op de website. Maar de hoeveelheid is flink uitgebreid. Vele foto's zijn gedigitaliseerd, waardoor iedereen ze kan bekijken. Het is mooi om de verschillen met vroeger te zien.

De foto's van vroeger zijn te zien via onderstaande link:

http://www.scouting-pwvo.nl/index.php/oud-leden/uit-de-oude-doos

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.