Scoutinggroep Prins Willem van OranjeControle op teken na zomerkamp

De Scouts en Rowans zijn weer terug na hun weekje zomerkamp. Hierbij hebben ze veel tijd doorgebracht in de bossen, waardoor de kans aanwezig is dat ze gebeten zijn door een teek. Bij de Scouts is tijdens de week bijgehouden waar en wanneer bij iemand een teek is weggehaald, zodat de plek waar gebeten is goed in de gaten gehouden kan worden. Echter kan het voorkomen dat een teek onopgemerkt is. Daarom willen wij iedereen adviseren om zich ook na het zomerkamp goed te controleren op teken.

Graag willen wij iedereen wijzen op de tips die bij ons op de website staan. Deze tips zijn te lezen op de pagina: Teken

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig