De Scouts en Rowans zijn weer terug na hun weekje zomerkamp. Hierbij hebben ze veel tijd doorgebracht in de bossen, waardoor de kans aanwezig is dat ze gebeten zijn door een teek. Bij de Scouts is tijdens de week bijgehouden waar en wanneer bij iemand een teek is weggehaald, zodat de plek waar gebeten is goed in de gaten gehouden kan worden. Echter kan het voorkomen dat een teek onopgemerkt is. Daarom willen wij iedereen adviseren om zich ook na het zomerkamp goed te controleren op teken.

Graag willen wij iedereen wijzen op de tips die bij ons op de website staan. Deze tips zijn te lezen op de pagina: Teken

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.