Op zaterdag 2 juni wordt er als (bijna) afsluiting van het scoutingseizoen de Playbackshow georganiseerd. Alle jeugdleden, maar ook hun vader, moeder, broer(tjes) en/of zus(jes) zijn vanaf 16u30 van harte welkom om te kijken naar alle optredens van de Playbackshow. De Playbackshow zal gepresenteerd worden door een magisch duo, dus kom kijken wie dat zijn.Playbackshow 2009

Een playbackshow zonder optredens kan natuurlijk niet, daarom moet elk jeugdlid een act voorbereiden. Je kan een nummer playbacken, maar je mag het ook live zingen. Ook toneelstukjes zijn leuk om te doen. Vergeet niet om je muziek op cd of usb stick mee te nemen!

BBQ

Na alle optredens zullen we de barbecue aansteken om onze magen te vullen. Ook zal er voor iedereen een drankje klaarstaan. Daarna mag iedereen nog lang blijven om gezellig bij het kampvuur het afgelopen seizoen te bespreken of al ideeën voor het volgende seizoen te verzinnen.

Aanmelden

Geef je op via "playbackshow2012 |at| scouting-pwvo.nl" en geef aan met hoeveel personen je komt en of je mee eet. De kosten voor de ouders zijn €10,- p.p. en voor je broer(tje) en/of zus(je) € 7,50 p.p.

 

Tot zaterdag 2 juni!!

 

Inmiddels heeft iedereen de uitnodiging ontvangen. Mocht dat niet zo zijn, dan kun je deze downloaden via onderstaande link.


 

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.