Scoutinggroep Prins Willem van OranjeBronzen Waarderingsteken voor Joost, Frank en Matthias

Bronzen waarderingsteken voor Joost, Frank en Matthias

Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst op 14 januari was er nog een grote verrassing voor Joost, Frank en Matthias. Als dank voor hun jarenlange inzet, kregen zij uit handen van Ben het Bronzen Waarderingsteken van Scouting Nederland uitgereikt.

Joost is 15 jaar lang actief geweest als staflid bij de scouting; eerst als begeleiding van de scouts, waarna hij vele jaren de Rowans heeft begeleid. Frank heeft zich 11 jaar lang ingezet als begeleiding van de scouts, waarvan vele jaren als Hopman. Matthias heeft zich 9 jaar bezig gehouden als leiding bij de scouts.

Foto's zijn te vinden in Fotoalbum uitreiking-bronzen-waarderingsteken

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig