Bronzen waarderingsteken voor Joost, Frank en Matthias

Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst op 14 januari was er nog een grote verrassing voor Joost, Frank en Matthias. Als dank voor hun jarenlange inzet, kregen zij uit handen van Ben het Bronzen Waarderingsteken van Scouting Nederland uitgereikt.

Joost is 15 jaar lang actief geweest als staflid bij de scouting; eerst als begeleiding van de scouts, waarna hij vele jaren de Rowans heeft begeleid. Frank heeft zich 11 jaar lang ingezet als begeleiding van de scouts, waarvan vele jaren als Hopman. Matthias heeft zich 9 jaar bezig gehouden als leiding bij de scouts.

Foto's zijn te vinden in Fotoalbum uitreiking-bronzen-waarderingsteken

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.