Groepsfoto Jantje Beton 2014 Afgelopen zaterdag 15 februari heeft Scouting PWvO gecollecteerd voor Jantje Beton. (@jantjebetonline, @scoutingnieuws, @HelvoirtNet)

Zowel in Helvoirt als in Cromvoirt is er met de collectebus langs de deur gegaan. De jeugdleden hebben onder begeleiding van de stafleden gecollecteerd. Daarnaast hebben de Pivo's en het bestuur ook een deel voor hun rekening genomen.

In totaal is een bedrag van ongeveer 900 euro opgehaald. Hiervan is 50% voor Jantje Beton en 50% voor onze groep. Dit bedrag zal gebruikt worden voor de nieuwbouw van de blokhut.

Wij willen alle inwoners van Helvoirt en Cromvoirt bedanken voor het gulle geven.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

joomla vector social icons

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.