Ledencafe Rabobank VughtOnze vereniging heeft meegedaan met een wedstrijd uitgeschreven door de Rabobank van Den Bosch en omstreken. We hebben mee gedaan met ons project om de blokhut uit te breiden. De afgelopen periode hebben wij genoeg stemmen gekregen om in de top 5 te eindigen. Dit is natuurlijk geweldig nieuws. Maar nu willen we proberen zo hoog mogelijk in de top 5 te komen. Hiertoe dienen alle leden van Rabobank Vught, Cromvoirt en Esch maandag 23 september te komen naar het ledencafé in Vught. Hiervoor dien je je wel aan te melden. Meer info over het ledencafé is hier te vinden.

Verspreid dit nieuws naar iedereen die je kent die lid is van Rabobank Vught, Cromvoirt en Esch

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

joomla vector social icons

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.