Rowan weekendjeIn het weekend van 5 April zijn de rowans naar Groede gereisd om voor het bedrijfje Huskey-Event de handen uit de mouwen te steken. Een dagje hard werken op het bedrijf in ruil voor een ritje met de huskey honden en lekkere maaltijden. 

Na een hartelijk ontvangst met meteen al een lekkere lunch hebben we met de gastheer en gastvrouw doorgenomen welke klusjes wij voor voor hen konden doen. Hierna zijn we in groepjes met verschillende dingen aan te slag gegaan. Van hondenhokken schoon spuiten met hoge druk, grasmaaien tot de werkplaats opruimen. De dames hadden het ook druk met puppy-knuffelen. 

Na een dag hard werken stond het avondeten klaar en hebben we gebruik gemaakt van de sauna en hottub!Het hoogte punt van de zondag was de rit met de huskey honden. De rowans kozen voor veilig en gingen voor de familiefiets met daarvoor 6 huskey's en lieten de staf op de step met daarvoor een hond. Tja verschil moet er wezen... 
We hebben allemaal een gezellig weekend gehad met super goede verzorging en een prachtige rit met de honden. Het harde werken was op deze manier snel weer vergeten. 
We zijn het erover eens, dit moet beslist een jaarlijks rowan uitje worden.

Foto's staan in het fotoboek

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

12 sept 2020;
10:00AM - 08:00PM
Groepsraad + Overvliegen
09 jan 2021;
10:00AM - 08:00PM
Groepsraad + Nieuwjaarsmaaltijd

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.