RSW 2014Tijdens Hemelvaart zijn wederom de Regionale Scouting Wedstrijden (RSW) gehouden. Ook onze groep was van de partij. Freek, Lars, Jasper, Teun, Jelle en Chris hebben van 29 t/m 31 mei onze eer hoog gehouden.
Samen met diverse andere patrouilles uit de regio hebben ze hun beste beentje voor gezet en laten zien wat ze onder andere aan scoutingtechnieken beheersen. Ze hebben een mooie 11e plaats behaald.

Foto's van de RSW zijn te vinden in het fotoboek

Hierbij willen we Scouting JEEP feliciteren met het behalen van de 1e plek en willen we ze, samen met Scouting Berlicum, veel succes wensen op de LSW.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.