De vloer van de blokhut is weer zo goed als nieuw.....
 

 
Afgelopen weekend is de vloer van de blokhut weer helemaal klaar gemaakt voor het nieuwe seizoen. Het is alweer 5 jaar geleden dat de vloer voor het laatst geschilderd was. Dus na een flinke schoonmaak, waarbij veel rotzooi (voor sommige misschien dierbare rotzooi) is weggegooid, heeft de vloer een nieuw likje verf gekregen. Nu is het wachten tot de eerste zandkorrels weer op de vloer komen.


Foto's van de "gepimpte" vloer zijn te zien in het fotoboek

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.