NLdoet 2015 Scouting PWvOKomen jullie ook op zaterdag 21 maart klussen bij Scouting PWvO tijdens NLdoet?? Na het grote succes van vorig jaar doet Scouting PWvO uit Cromvoirt ook dit jaar weer mee met NLdoet. We hebben weer een paar mooie klussen op stapel staan:
  • Houthok – We willen een houthok bouwen, zodat we hout te drogen kunnen leggen voor mooie kampvuren
  • Fietsenstalling – om er voor te zorgen dat de fietsen van de jeugdleden wat beter opgesteld kunnen worden, willen we naast de blokhut een stuk betegelen, waar de fietsen neergezet kunnen worden
  • Aanhanger – de groep heeft voor een mooie prijs een 2e hands aanhanger aangeschaft. Deze dient echter opgeknapt te worden. Zo dient er een nieuwe bodemplaat geplaatst te worden en het metaal dient geprimerd te worden
  • Omgeving blokhut – naast het herstellen van de dijk om de blokhut, willen we ook enkele plekken in het bos gereedmaken voor het plaatsen van tenten, zodat tijdens kampen het bos zo goed beschermd blijft
Een mooi aantal klussen waarvoor veel vrijwilligers nodig zijn. Dus geef je op! Je bent tussen 9u30 en 16u00 van harte welkom.

Opgeven kan via: http://klussen.nldoet.nl/nldoet/klus/?documentid=6328

Tot zaterdag 21 maart!!

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.