Scoutinggroep Prins Willem van OranjeNLdoet 2015 – kom klussen bij Scouting PWvO

NLdoet 2015 Scouting PWvOKomen jullie ook op zaterdag 21 maart klussen bij Scouting PWvO tijdens NLdoet?? Na het grote succes van vorig jaar doet Scouting PWvO uit Cromvoirt ook dit jaar weer mee met NLdoet. We hebben weer een paar mooie klussen op stapel staan:
  • Houthok – We willen een houthok bouwen, zodat we hout te drogen kunnen leggen voor mooie kampvuren
  • Fietsenstalling – om er voor te zorgen dat de fietsen van de jeugdleden wat beter opgesteld kunnen worden, willen we naast de blokhut een stuk betegelen, waar de fietsen neergezet kunnen worden
  • Aanhanger – de groep heeft voor een mooie prijs een 2e hands aanhanger aangeschaft. Deze dient echter opgeknapt te worden. Zo dient er een nieuwe bodemplaat geplaatst te worden en het metaal dient geprimerd te worden
  • Omgeving blokhut – naast het herstellen van de dijk om de blokhut, willen we ook enkele plekken in het bos gereedmaken voor het plaatsen van tenten, zodat tijdens kampen het bos zo goed beschermd blijft
Een mooi aantal klussen waarvoor veel vrijwilligers nodig zijn. Dus geef je op! Je bent tussen 9u30 en 16u00 van harte welkom.

Opgeven kan via: http://klussen.nldoet.nl/nldoet/klus/?documentid=6328

Tot zaterdag 21 maart!!

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig