Cursus autismeAfgelopen zondag hebben 12 stafleden van onze groep een cursus gevolgd, waarbij de focus lag op het onderwerp Autisme. Veel stafleden hebben door de jaren heen gemerkt dat het soms lastig is om, indien aanwezig binnen de groep, met autistische kinderen om te gaan. Toch vinden wij het allemaal erg belangrijk dat ook zij goed behandeld worden en niet meteen worden afgestraft voor hun gedrag.

De cursus werd gegeven door Thedor Vissers, Coach dienstencentrum Van Maerlant en Docent op Van Maerlant. Tijdens deze middag is er aandacht besteed aan de verschillende vormen van autisme met daarbij een aantal voorbeelden uit de praktijk en hoe wij als stafleden hier mee om zouden kunnen gaan.

Deze middag heeft veel antwoorden geboden op de vragen die de stafleden hadden. Wij hopen dan ook dat alle stafleden deze kennis zullen gebruiken tijdens het draaien. Het was een zeer interessante middag en willen Thedor nogmaals bedanken voor zijn inspirerende middag en natuurlijk zijn dochter Bruni voor het organiseren van deze interessante middag.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.