HIT logoSinds 2 januari is de inschrijving van de HIT geopend. De HIT staat voor Hikes, Interessekampen en Trappersexpedities en wordt ieder jaar tijdens de paasdagen georganiseerd door Scouting Nederland. Op verschillende plaatsen in heel Nederland worden deze kampen georganiseerd. Iedereen vanaf 7 jaar is welkom.
Opgeven kan via de site van Scouting Nederland. http://hit.scouting.nl/

De kampen variëren van enkele dagen hiken, al dan niet afgewisseld met kanoën, tot een kamp waar je alleen op dezelfde plaats blijft, waarbij koken centraal staat en nog veel en veel meer.

Mocht je vragen hebben over de HIT dan kan de leiding je hiermee helpen. Het is echt een aanrader om mee te gaan!

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.