Kerstbomenverkoop 2013 - RowansAfgelopen zaterdag stond Scouting Prins Willem van Oranje op de traditionele plekken met hele mooie kerstbomen, zodat mensen voor de feestdagen weer een prachtige boom in huis konden halen.

Kerstbomenverkoop 2013 - ScoutsIn Vught stonden de Scouts bij het Marktveld en in Cromvoirt stonden de Rowans bij de EMTE. De bomen waren de avond ervoor gestoken, zodat de boom heel vers waren. Mede door de prachtige bomen is de opbrengst heel mooi geworden. Hiermee kunnen de Scouts en de Rowans weer een leuk zomerkamp voorbereiden.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.