Aangezien het de afgelopen twee jaar een groot succes was en omdat we hele mooie plannen hebben met de blokhut doen we we dit jaar ook weer meer als groep met de Grote Clubactie.
Inmiddels zijn de verkoopboekjes uitgedeeld. Mocht je nog geen boekje hebben ontvangen, laat dit dan weten bij je teamleider.

Verkoopmethode
Ga met je verkoopboekje langs de deuren, naar opa’s en oma’s, buren en vrienden. De lotenkoper noteert zijn/haar gegevens, te weten: naam, adres, aantal loten, bankrekeningnummer en zet ook zijn/haar handtekening op de intekenlijst. Deze intekenlijst mag je inleveren als je minimaal 10 loten verkocht hebt, maar meer is natuurlijk alleen maar beter!! De lijst lever je ten laatste tijdens de opkomst van 2 november weer in bij de staf.

De Grote Clubactie zorgt dat het bedrag éénmalig van de rekening van de koper wordt Grote Clubactie 2013afgeschreven. De lotenkoper ziet het lotnummer op zijn/haar bankafschrift staan. De hoofdprijs is € 100.000,- belastingvrij en daarnaast nog vele andere (geld)prijzen.

De beste verkoper wint!
Omdat we graag willen dat er zo veel mogelijk loten worden verkocht, zullen we bijhouden wie van de hele groep uiteindelijk de meeste loten heeft verkocht en die krijgt dan uiteindelijk een leuke prijs!

Er is ons ter ore gekomen dat er een staflid is die inmiddels zijn boekje al bijna vol heeft, dus eens kijken wie er dit jaar de meeste loten verkoopt....

Veel succes allemaal!!

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

13 dec 2019;
08:00PM - 10:00PM
Auto verstoppertje - Daniël en Thom
27 dec 2019;
08:00AM - 08:00AM
Winterhike 2019
27 dec 2019;
08:00AM - 08:00AM
Winterhike 2019
27 dec 2019;
08:00AM - 08:00AM
Winterhike 2019
27 dec 2019;
08:00AM - 08:00AM
Winterhike 2019

Zoeken

Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Meer informatie Ok