Huwelijk Frank en SanneVorige week 6 september is Frank Lindemann, bestuurslid van onze vereniging, in het huwelijksbootje gestapt met Sanne. Het weer was prachtig, zodat de ceremonie buiten in de tuin kon plaatsvinden. Het mooie decor van de ceremonie werd vervolmaakt middels een door Frank gepionierd prieeltje.

Frank en Sanne, namens de gehele groep gefeliciteerd

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.