Dat wij als Scoutinggroep fotogeniek zijn, was ons al lang bekend ;-), maar het is toch altijd erg leuk om te zien als er een foto van ons wordt gebruikt in een groot magazine. Enigszins onverwachts zagen we in het Scouting Magazine van juni een foto waarop Harm en Isa staan, toen ze vorig jaar meededen aan de Landelijke Scoutingwedstrijden.

Hetgeen wat deze publicatie nog leuker maakt is dat de foto’s gemaakt zijn door Frank Vlamings, één van onze Pivos.

PWvO in Scouting Magazine

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.