Battle Axe op bezoek - hoogte parcoursAfgelopen vrijdag waren 30 kinderen uit Cromvoirt op bezoek bij onze Scoutingvereniging. The Battle Axe, het dorpshuis in Cromvoirt, organiseert met regelmaat activiteiten voor de jeugd van Cromvoirt. Dit keer waren in samenwerking met onze Scoutinggroep enkele activiteiten in de bossen rondom onze blokhut georganiseerd.
Battle Axe op bezoek, kampvuur
Het letterlijke hoogtepunt was wel het parcours op hoogte, waar veel kinderen overheen zijn gegaan.
De avond werd afgesloten met heerlijke marshmallows bij het kampvuur. Het was een zeer geslaagde avond, waar de jeugd van Cromvoirt op een leuke manier kennis heeft kunnen maken met onze vereniging.

Foto's van de dag zijn in dit fotoboek te vinden

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.