Aanstaande zaterdag 8 december worden weer door Scouting Prins Willem van Oranje kerstbomen verkocht.Kerstbomenverkoop

De Scouts staan zoals elk jaar op 't Marktveld in Vught (bij de Bruna) en de Rowans staan dit jaar voor het eerst bij de EMTÉ in Cromvoirt. Ze zullen de gehele dag (zolang de kerstbomenvoorraad strekt) voor u klaarstaan om de prachtigste bomen aan u te verkopen. De opbrengst zal elke spektak gebruiken voor hun zomerkamp volgend jaar.

 

Tot zaterdag!
DIT BERICHT GAAT OVER DE VERKOOP IN 2012

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.