Met deze tropische temperaturen heeft iedereen nog een lekker vakantie gevoel, maar het is alweer bijna 10 weken geleden dat er Scouting was op zaterdag. Tijd om daar verandering in te brengen. Daarom starten we aanstaande zaterdag 25 augustus met het nieuwe seizoen.

De programmalijsten zijn al gemaakt of worden binnenkort in elkaar gezet. Dus iedereen is zaterdag weer van harte welkom op de blokhut om fris het nieuwe seizoen te beginnen.

 

Vriendje of vriendinnetje

Heb je zin om na de vakantie een vriendje of vriendinnetje mee te nemen naar scouting, dan mag dat natuurlijk altijd. Ze zijn van harte welkom.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.