Scoutinggroep Prins Willem van OranjeVerlaten Hordehol Den Bosch per 30 April 2012

Nieuw Materiaalopslag DBNa een periode van 5 jaar verlaten wij per 30 april 2012 met weemoed ons Hordehol in Den Bosch aan de Weidonklaan 99, aangezien het gebouw na een opknapbeurt weer gebruikt gaat worden als schoolgebouw. Hiermede sluiten we een lange periode van ongeveer 70 jaar Den Bosch af.

Met het verlaten van ons Hordehol is de Bossche periode ten einde. Wij gaan ons nu helemaal richtten op Helvoirt , Cromvoirt, Vught en Haaren. Wat overblijft is onze Materiaal opslag in Den Bosch. Deze is verkregen met medewerking van de Gemeente Den Bosch en de BIM (Bossche Investerings Maatschappij). Hier hebben wij een ruimte gehuurd, gelegen aan de Paardkerkshofsweg 12 Den Bosch., zodat wij een droge en warme opslag hebben voor onze tenten etc.

Wij hopen dat we in Cromvoirt kunnen groeien en wellicht in de toekomst uitbreiding van onze blokhut kunnen verwezenlijken.

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig