Scoutinggroep Prins Willem van OranjeOpen dag 31 maart 2012

Zaterdag 31 maart organiseert Scoutinggroep Prins Willem van Oranje een Open Dag. Tussen 13u00 en 17u00 is iedereen van harte welkom op de Blokhut in de bossen in Cromvoirt.Ontspannen op het net

In en om de blokhut zijn verschillende activiteiten klaar gezet. Zo zal er een klimwand zijn, waar je tot grote hoogte kan stijgen, maar je kunt ook heerlijk ontspannen op het grote net wat opgehangen zal worden. En als je honger hebt, kun je je eigen pannenkoek klaarmaken op een houtvuur. Oftewel, verscheidene typische Scouting activiteiten zijn de 31e te zien bij de blokhut van Scouting PWvO.

Voor de ouders, opa's en oma's staar er koffie en thee klaar, zodat ze alle tijd hebben om alles over Scouting te vragen.

Meer info te vinden op: Open dag 2012

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig