Scoutinggroep Prins Willem van OranjeFietsen over een kabel

Fietsen over een kabelEen persoon die fietst over een kabel zie je normaal alleen in het circus, maar afgelopen vrijdag was dit spektakel ook bij de blokhut te zien.
De pivo's hadden het programma "hoog en droog" en wilden eens testen of dit mogelijk was. Na anderhalf uur samenwerken kon de fiets op de kabel gezet worden, zodat het contra-gewicht geplaatst kon worden. De fiets bleef zowaar staan, dus kon er iemand op de fiets plaatsnemen. Het bleek al snel dat er extra contra-gewicht nodig was. Zowel Roel, Caspar en Frank L. hebben plaatsgenomen op de fiets, waarbij Caspar en Frank zelf een stuk gefietst hebben.
Al met al was het een geslaagd programma, waarbij de techniek nog verder ontwikkelt moet worden, zodat we wellicht in de toekomst dit programma kunnen herhalen voor de gehele groep.

Meer foto's in het fotoboek

Fietsen over een kabel - Het idee

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig