Scouting PWvO collecteert voor Jantje BetonOp zaterdag 15 februari collecteert Scouting Prins Willem van Oranje in Helvoirt voor Jantje Beton. De jeugdleden zullen onder begeleiding van de stafleden deur aan deur langs de huizen gaan om een bijdrage op te halen. Ook zullen enkele leden met de collectebussen bij de C1000 staan.

Van de totale opbrengst van de collecte zal 50% naar Jantje Beton gaan en 50% gaat naar Scouting PWvO toe. De opbrengst zal gebruikt worden voor de uitbreiding van de blokhut die dit jaar gepland is.

Naast Helvoirt zal er ook gecollecteerd worden in Cromvoirt door het bestuur van Scouting PWvO.

PWvO Facebook

PWvO Twitter

 

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0

joomla vector social icons

Verjaardagen

  • There are no elements to display

Komende activiteiten

11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubilieumkamp
11 juli 2020;
12:00AM
Jubileumkamp

Zoeken

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.