Scoutinggroep Prins Willem van OranjeKlussers gezocht voor NLdoet op 22 maart

NLdoet 2014Scouting PWvO doet dit jaar mee aan NLdoet, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. Voor zaterdag 22 maart zoeken wij personen die ons willen helpen met de klussen die op stapel staan, in en rond de blokhut.

Alle klussen staan in het teken van de voorbereidingen van de Grote Verbouwing (UBC) die dit jaar zal gaan beginnen. 22 maart gaan we een tijdelijk toilet bouwen, gaan we de huidige natte ruimte en het keukentje demonteren en zullen we leidingen moeten afdoppen. Daarnaast willen we heel graag het afvalhok verplaatsen, om zo een mooie en ruime entree te hebben.
Natuurlijk verzorgen wij die dag een heerlijke lunch voor de harde klussers.

KOM JIJ ONS OOK HELPEN???

Wil je je aanmelden of wil je meer informatie over de klus, klik dan op deze link: http://klussen.nldoet.nl/nldoet/klus/?documentid=6397622

Stuur dit rond naar vrienden, familie en buren, zodat we 22 maart genoeg vrijwilligers hebben.

Komende activiteiten

Geen evenementen

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig